Sgk Sorgulama

Hemen konumuza giriş yapalım sizler için çok kapsamlı aydınlatıcı bir sgk sorgulama konusu hazırladık.Sormak istediğiniz her soruyu yazımızın altından sorabileceksiniz aynı gün siteye bağlı konusunda bilgi sahibi görevlilerimiz tarafından cevaplanacaklar.Lütfen öncelikle sizler için özel olarak hazırlanan emek verilen sgk sorgulama videomuzu izleyin.

Yukarıdaki videomuz ile sgk gün sorgulama sistemine girmeyi öğrendiniz aşağıdaki görülen resimler de ise sgk hizmet dökümü nasıl alınır yani videomuzun resimli halidir.Videoyu izlediyseniz resimleri incelemenize gerek yok sgk ile ilgili iki adet resmi geçerek aşağıya ininiz ve oradaki yazıyı okuyunuz.

SGK SORGULAMA RESİMLİ ANLATIM

sgksorgulama
Yukarıda görmüş olduğunuz alanda sizden sgk gün sorgulama yapabilmeniz için kişisel bilgileriniz istenmektedir.Kişisel kimlikteki bilgilerinizi girdikten sonra lütfen -Bilgileri Sorgula- Yazan yere tıklayınız.Daha sonra aşağıdaki resimde gösterdiğimiz gibi -Hizmet- 4A hizmet dökümü göster diyerek bilgilere ulaşabilirsiniz.

sgkgunsorgulama

ÖNEMLİ: Yapamadığınız yada takıldığınız herhangi bir konu olursa aşağıdaki bölümden sorularınızı bize yöneltebilirsiniz.Sorularınıza anında yardımcı olunacaktır.

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. Astrit dedi ki:

    memurlara 30 yıl hizmet fcstfcndeki kalan hlrtemiezden kesilen emekli keseneğini ya kesmesinler yada işe7iler gibi emekli olundugunda versinler .maaş ve ikramiye hesaplanırken memurdan kae7 yıl hizmet yapmış ve emekli kesenegi kae7 yıl kesildiyse bu kesindi yapılan yıl fczerinden maaş ve ikramiye hesaplansın. 30 yıl fczerindeki kesintiler boşa gidiyor burada haksızlık oluyor. Sendikalar aydatı alıyor hie7 bir memur hakkını savunmuyor. d6rnegin ben 42 yıllıgın benim 12 sene kesilen emekli kesenegim ya iade edilsin yada emekli olduğumda maaşve ikramiyede buna gf6re hesaplansın.

Soru Sorunuz