İnternetten iç giyim sitesi açmak online ürün satmak

İnternetten iç giyim sitesi açmak online ürün satmak

Meslekler

17 Temmuz 2017

ekledi.

Yorum Yaz

603 kez incelendi.

Bu yazı bittiğinde size size 10 yıllık tecrübemi aktarmış olacağım ve bunlar sayesinde hayatınızdan şuanda olduğunuzdan çok daha ilerisinde olacaksınız.

İnternetten bir şeyler satmak yani kulağa ve mantığa hoş gelen oturduğun yerden para kazanmak sahiden gerçekmiş.

İnternette Para Var Benden Söylmesi

İnternette para var ancak düzenli çalışmaya sahip olabilirseniz.Pek öyle oturduğun yerden de olmuyor ne olursa olsun yeni ürün ararken koşturuyorsun.Bir çok toptancı ile görüşüp en uygun fiyatı alıp sende diğer sitelerden daha uygun fiyata ürününü internetten satmaya çalışıyorsun.

Asıl Para Kargo Da Kaybediliyor

Kargo aşamalarında da senin koşturman gerekn malı hazırlaman ve kargoya teslim etmelisin ancak bunlar güzel telaşlar yorulsun fakat paranı da kazanırsın bundan hiç şüphen olmasın.Gelelim tüyolardan birincisine kesinlikle internetten iç giyim satarken en çok kargoda kaybedeceksin.Hiç aklına gelmedi değil mi ama en büyük külfet gidipde alınmayan kargolar olacak.Üstelik bu iç giyimde en yüksek seviyede diyebiliriz.

Hızlı Kolay Para Nasıl Gelir İnternetten

En hızlı yol mal arama derdi olmasın kargolama derdi olmasın diye iç giyim xml si satın almaktır.Böylece hemen hemen her işten kurtulur sadece müşteri nereden bulayım yani pazarlama konusuna yönelir daha hızlı satar daha çok kazanırsın toptancı toptancı gezmezsin kargo frmalarının bin bir türlü nazını çekmezsin.

Ancak burada tek dikkat etmen düzgün bir firmadan xml almak yoksa başın ağrıyabilir.Bir kaç tane denemeden sonra doğrusunu bulacaksındır para kaybetmekten korkma çünkü kar zarar kardeştir biri olmadan diğeri olmaz.

Bu arada benim iç giyim sitemde burada tıklayıp neler yapmışım bakabilirsin.

TÜM SORULARINI AKLINA TAKILANLARI BURADAN YAZ BEKLİYORUM BOL KAZANÇLAR

https://www.pembedirek.com

Etiketler: , ,

Soru Sorunuz