Bağkur Borç

Bagkur Borç Sorgulama ile ilgili size bu sayfada resimli ve videolu konuda yardımcı olacağız yapamayan kişiler bize alt tarafta soru sorabileceksiniz.

Bağkur borç sorgulama için detaylı resimler aşağıda yer almaktadır.

Bağkur Borcumu Nasıl Öğreneceğim

Borç sorgulamanın ve öğrenmenin iki yolu bulunmakta.

  • Ziraat Bankası Sitesi Üzerinden
  • e-Devlet Sistemi Üzerinden (Şifre ile)

 

Ziraat Bankası Üzerinden Borç Sorgulama

Aşağıdaki bağlantıdan giriş yaptıkdan sonra;

  • “Sorgu Türü” seçeneğinden 4B Sigortalı Ödemeleri bölümüne tıklayınız.
  • Daha sonra “Sorgu Tipi” bölümünden Bağkur Geçmiş Dönem & Bağkur Cari Dönemden birini seçerek alt bölümde açılan T.C. Kimlik No kısmına bilginizi giriniz.
  • Bu işlemlerden sonra alt kısımda gördüğünüz karekterlerin aynısını kutucuğa yazınız ve Borç Sorgulama butonuna basınız.

bagkurborcsorgulama

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

E-Devlet bağkur borç sorgulama

Aşağıdaki bağlantıdan e-Devlet sitesine giriş yaptıkdan sonra “Kimliğimi Şimdi Doğrula” bağlantısına tıklayınız. Daha sonra “e-Devlet Şifresi” bölününü tıkladıkdan sonra “T.C. Kimlik No” ve “e-Devlet Şifrenizi” yazarak Bağkur Borç Sorgulama panelini görüntüleyeb

Resmin hemen altındaki bağlantı bölümünden e-devlet sitesine giriş yapabilirsiniz daha sonra ise -Kimliği şimdi sorgula- yazan yere tıklayın.Bir sonrai adımda -E-devlet şifresi- bölümüne basın ve -Tc kimlik no- bilgilerinizi yazarak bağkur borç sorgulama işleminizi yapabilirsiniz.

bagkur

 

 

 

 

 

 

TIKLA BAĞKUR BORÇ ÖĞREN

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. Graciela dedi ki:

    annem gaip yıllar once babamın emekli maasını alıyodu gapliik kararından sonra maaşı ben almaya basladım annemin almadıgı 13bin tl sıgortada duruyor ben kendi hakkıma dusenı aldım fakat ayrı babadan olan ablam ve abim var bu paraya onlarda ortak oluyor bu parayı alabilmem ie7in benden vergiden istenilen vergiden muaf veya vergisi f6denmiş olduguna dair evrak istediler ben vergiden kagıt alıp 2kez gf6ndermeme ragmen bana aynı istekte tekrar bulundular abim ve ablam bu paradan alıcaklarmı vergiden muaf kagıdı nedir ?

Soru Sorunuz