30.000 tl ile ne yapsm otuzbin

30.000 tl ile ne yapsm otuzbin

Ekonomi

28 Şubat 2015

ekledi.

Yorum Yaz

728 kez incelendi.

30.000 tl ile ne yapsm otuzbin

Çokda güzel hatırı sayılır bir para kimsenin moralinizi bozmasına izin vermeyin ve dikkatlice okuyun işinize odaklanın ben işe başladığımda böyle paraları kazanmak sadece benim için hayaldi.
Yani ben işe başlarken keşke o kadar paralarım olsa diye başladım.Çok şükür şimdi bambaşka konumlardayım o ayrı ama düşünün yani o durumdan başladım.
Eğer sizin bu kadar paranız varsa pek çok insana göre çok çok iyi konumlardasınız.Sizin sadece bir adıma ihtiyacınız var SAĞLAM BİR ADIM.

Sonrasında zaten ALLAH izin verirse işiniz yürür ve iyi yerlere gelebilirsiniz.Ben inanıyorum çünkü bakın internette araştırmalar yapıyorsunuz her şeyin farkındasınız.
Böyle insanlar üretici insalar her şeyi bulurlar ve bir şekilde üstesinden gelebilirler.Şunu da unutmamanız gerekir ki eğer otuzbintl gibi nakit bir para elinizde varsa bu para piyasada 70 bin tl değerindedir.
Evet nakit parayı akıllıca kullnırsanız bu değeri elde edebilirsiniz.

Şimdi sizden rica edeceğim bir kaç konu var otuzbintl ile ne yapılır yazdığınızda internette bir sürü site açılacak ve sırasıyla hepsi bir birinden kopyalayarak aynı şeyleri yazmış olacaklar.
Lütfen bu sitelere hiç bir şekilde inanmayın saçma sapan şeyler yazmışlar hepsini inceledim acaba insanların işlerine yarayacak bir şeyler varmı diye.
Hepsi bir birini tekrar edip durmuş.Şunu gözden kaçırıyorlar İstanbulda yapılacak bir iş ile Alanya da yapılacak bir iş hiç bir zaman aynı olamaz.
Aksine çok büyük değişiklikler gösterir.Bu yüzden sizden aklınızdaki işi söylemenizi istiyorum.
Aynı zamanda
Yaşınız
Oturduğunuz il

Bu bilgileri aşağıdan yazarsanız sizin için hemen araştırma yapıp gerekli bilgileri en ince ayrıntısına kadar birlikte oluştururuz ve sağlam bir adım atmış olursunuz.
Tabi başardıktan sonra bana dönüp bir teşekkür etmenizi beklerim.Ama etmeseniz de olur herşeyden önemlisi başarılı olmanız çocuklarınıza helal para götürmenizdir.

Etiketler:

Soru Sorunuz